content-image

Promosyon Ürünleri ve PoSM Danışmanlık

Tecrübeli ekibimiz ve teknik bilgimiz ile, konsept tasarımların maliyet odaklı bir yaklaşımla, ancak müşterilerimizin hayal ettiği görsellikten ve tasarımın ruhundan uzaklaşmadan hayata geçirilmesini sağlarız.

Uzmanlığımız ve ürün portföyümüz, plastikten ahşaba, metalden cam ve tekstile uzanan geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Tüm dünyadaki sektör fuarlarını periyodik olarak takip eden ekibimiz, müşterilerimize yenilikçi ürünler ve komple çözümler konusunda da alternatifler sunar.

content-image

Promotion Products and PoSM Consultancy

Our experienced team and technical knowledge enables us, to take any design concept, modify it in order to provide cost savings while still maintaining the look and feel of the desired product and finally transfer it into a physical product.

Our expertise and product portfolio covers everything from plastics to glass, metal to wood and textiles.

Attending popular industry exhibitions all around the world, our team comes with variety of innovative products and solutions for customer needs.

content-image

Global Tedarik Zinciri

Müşterinin ihtiyacı olan ürünün veya çözümün, rekabetçi fiyat, yüksek kalite ve doğru zamanlama kısıtları dahilinde hangi bölgeden tedarik edilmesi gerektiği konusunda gerekli araştırmaları yaparız.

İhtiyacı, yukarıda bahsi geçen kriterlere göre en doğru şekilde adresleyecek coğrafyanın seçimi sonrasında, Uzak Doğu, Türkiye ve Avrupa’ya yayılmış geniş tedarikçi ağımızdaki alternatiflerden en uygun olanı ile çalışılır.

content-image

Global Supply Chain

Our experienced team of buyers source products from all around the world, in order to meet customer’s requirements, as well as competitive pricing, high quality standarts and on-time delivery.

The buying process includes competitive benchmarking of factories located in Asia, Europe and Turkey, ensuring clients have the best pricing and quality for their products.

content-image

Kalite Güvence

Yurtdışı ofislerindeki çalışanlarımızın da desteğiyle, özenle seçtiğimiz ve uzun süredir beraber çalıştığımız üreticilerin, kalite kontrol süreçlerini doğru işlettiğinden emin oluruz. Seri üretim öncesi, üretim numunesi onayı ve üretim sırasındaki fabrika kontrolleri ile ürünlerin istenilen kalite standartlarında üretilmesini garanti altına alırız.

Ayrıca sertifikasyon, ürün testi ve yükleme öncesi kontrol hizmetleri için SGS, Intertek ve Bureau Veritas gibi 3.parti bağımsız kurumlarla yakın olarak çalışırız.

Müşteriye teslimat yapılmadan önce, şirket içi kalite güvence ekibimiz de ürünleri son bir kez kalite kontrol süreçlerine tabi tutar.

content-image

Quality Assurance

We can ensure quality control in our pre-researched selection of factories in China, with the help of our collegues from China office. Supplying samples for approval before bulk production and factory checks during production ensures the required standard is maintained.

We are also working closely with the 3rd parties such as SGS, Intertek and Bureau Veritas for certification, inspection and product testing services they offer.

Before delivery, we conduct a final quality control in our warehouse in order to make sure everything is as it should be.

content-image

Lojistik ve Depolama

Tecrübeli lojistik ekibimiz, tüm dünyadan gelen ürünlerin, yurtiçi ve yurtdışına sevk edilmesini sorunsuzca koordine eder. Ürünlerin yurtiçi ve yurtdışından tedariği konusunda, prestijli uluslararası firmalar ile işbirliği yaparak, müşterimize ürünlerin zamanında, uygun maliyetle ve sağlam bir şekilde teslim edilmesini sağlarız.

Merkezimizde bulunan depomuzu ve lojistik çözüm ortaklarımızın antrepolarını kullanarak, müşterilerimizin kısa ve orta vadeli depolama ihtiyaçlarını karşılar, dolayısıyla depolama maliyetlerinden tasarruf edilmesini sağlarız.

Coca-Cola’nın Kırmızı Kasa örneğinde olduğu gibi, lisanslı promosyon ürünlerinin depolanması, paketlenmesi ve tüketicilere toplu gönderiminin sağlanması operasyonu da tümüyle şirketimiz bünyesinde yönetilebilmektedir.

content-image

Logistics & Warehousing

Our highly experienced logistics team despatch products around the world. We work with a variety of international shipping companies, freight forwarders and couriers to ensure products are delivered cost effectively, safely and on time.

With our warehouse at our headquarters and our logistic partners that own entrepots, we have the flexibility to provide a short and mid-term storage service for our customers so they can enjoy the benefits of cost savings.

As experienced in Kırmızı Kasa, -Coca-Cola’s loyalty programme in Turkey, we can manage complicated packing and bulk shipment operations of the licensed merchandise to our customer’s consumers.

content-image

Perakende Satış Kanalı

Müşterilerimizin markalarına ait lisanslı ürünlerin dükkan, mobil dükkan, stand veya e-ticaret gibi farklı mecralar vasıtasıyla, son tüketicilere ulaştırılması için perakende satış kanalı hizmeti sağlamak konusunda önemli bir deneyime sahibiz.

Bir örneği de Amerika’da olan Coca-Cola Dükkanı projesi kapsamında, dönemsel olarak Kanyon, Trump Towers ve Akasya gibi prestijli alışveriş merkezlerinde perakende satış dükkanı kurularak, Coca-Cola lisanslı ürünleri satılmıştır.

Ayrıca halihazırda çeşitli festivaller ve kampanyalar kapsamında, farklı şehir ve AVM’leri ziyaret eden özel tasarlanmış Coca-Cola Kamyonu, müşteri bağlılığını ve marka görünürlüğünü arttırmak hedefiyle, mobil satış noktası olarak hizmet vermektedir.

content-image

Merchandise Retail Business

We have a solid experience on managing a retail business operation in order to sell our customer’s licensed merchandise, using variety of channels such as retail shop, mobile shop, kiosk and e-commerce.

As an extension of US originated Coca-Cola Store project, we build and manage retail shops in prestigious shopping malls such as Kanyon, Trump Towers and Akasya in Turkey for periods of time.

Our specially designed Coca-Cola truck, travels and serves as a mobile Coca-Cola store all around Turkey during several festivals and campaigns, in order to increase customer loyalty and brand visibility.